czwartek, 29 grudnia 2016

Giveaway with WSDEAR.com | Wyniki

Pierwotnie wyniki nie miały zostać opublikowane w formie osobnego wpisu, tylko sklep miał kontaktować się indywidualnie ze zwycięzcą drogą e-mailową. Jednak trochę się pozmieniało i przekazuje wyniki. Wczoraj wieczorem otrzymałam e-maila od obsługi sklepu, bym opublikowała wyniki. Dlatego też bez przedłużania, bo trochę czekacie. 

W Giweaway ze sklepem Internetowym WSDEAR.com T-Shirt wygrywa osoba posiadający adres e-mail: 
lizzie@wp.pl

Na wiadomość e-mail (tylko z adresu podanego w zgłoszeniu, na inne e-maile nie odpowiem) na mój adres e-mailowy: wtrampkachdocelu@gmail.com, czekam do Sylwestra do godziny 15.00. Jeśli po tym czasie nie dostane wiadomości od osoby z powyższego adresu w celu ustalenia szczegółów dotyczących przekazania nagrody, skontaktuję się z obsługą sklepu w celu wybrania kolejnego zwycięzcy.

Informuje również, że po raz ostatni przypominam osobom, które pominęły jakikolwiek punkt regulaminu. Jeśli w kolejnych konkursach, ktoś nie spełni warunków regulaminów jego zgłoszenie zostanie od razu usunięte.

Zaznaczam też, że jeśli pojawią się osoby, które po ogłoszeniu wyników przestaną obserwować bloga, zostaną wpisane na czarną listę co wiąże się z dyskwalifikacją zgłoszenia w kolejnych konkursach nie tylko na blogu, ale również na portalach społecznościowych.

Pozdrawiam  i zapraszam do dalszego obserwowania nie tylko ze względu na pojawiające się konkursy i rozdania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia