piątek, 2 grudnia 2016

Mała czy duża | Jaką torebkę wybrać?

Modna i zawsze na czasie. Takiej torebki szuka (chyba) każda kobieta, ale jak wybrać te jedyną, która sprawdzi się pod każdym względem? Po długich poszukiwaniach muszę stwierdzić, że niestety się nie da. Otóż każda kobieta bez wyjątków w swojej szafie powinna mieć przynajmniej dwie torebki. Małą i dużą... Wiem doskonale, że jest to trudne, przecież torebka z tego roku może być nie modna w kolejnym sezonie. Jednak są takie modele toreb, które sprawdzą się nie tylko przez cały rok, ale także przez kilka kolejnych sezonów.

Po co aż dwie torebki? Powie każdy facet. Odpowiedź jest tak banalna, że tłumaczyć nie trzeba, jednak zaglądają do mnie też faceci, tak więc panowie oto odpowiedź: Kobieta potrzebuje minimum dwóch torebek w swojej szafie. Mała torebka to must have by np. podczas imprezy nie a nosić wypełnionej po brzegi (nie) potrzebnymi rzeczami shopperki, zaś duża (czasem nawet ogromna) torba na co dzień, Wy Panowie macie plecaki, a my ogromne torby by pomieścić nawet klucz nastawny.

No dobrze, ale jak wybrać torebkę, która sprawdzi się podczas wielu okazji? Jako minimalistka długo szukałam tych dwóch torebek, które będą na zmianę dopełniać moje stylizacje. Łatwo nie było, ale postawiłam na prostotę i minimalizm, które kocham i tak oto wybrałam, może moje rady choć trochę pomogą.

Przed poszukiwaniami torebki idealnej, przejrzyj swoją szafę pod względem kolorystycznym to bardzo ułatwi znalezienie tej jedynej.

Na co zwrócić uwagę podczas doboru torebki?
- szukaj prostego modelu, prostota i minimalizm pasują do wszystkiego;
- kolor najlepiej czarna lub brązowa, te kolory dopasują się do kolorystyki, która przeważa w Twojej szafie;
- zwróć uwagę na tworzywo z którego jest wykonana, najlepiej by była to skóra, zdaje sobie sprawę, że torebki z tego tworzywa są droższe, ale lepiej kupić jedną rzecz dobrej jakości, która przeżyje długo niż kilka, które rozlecą się po miesiącu;
- zdobienia - złote czy srebrne dodatki, wybierając torebkę czy to na co dzień czy tzw. okazjonalną zastanów się nad dodatkami które nosisz, lepiej będzie wyglądać torebką ze złotym łańcuszkiem jeśli np. Twoje buty też taki mają, nie łajnie gdy złoto gryzie się ze srebrem;
- zapięcie, szukając torebki musisz wziąć pod uwagę to czy zawartość będzie dobrze zabezpieczona, sam zamek lub tylko klips, który nie zamknie szczelnie torebki nie jest dobrym rozwiązaniem, bo przy pierwszym deszczu czy śniegu zawartość Twojej torby będzie zalana.

Teoria za nami, a teraz praktyka czyli modele torebek, które wpasują się w szafę nie tylko minimalistki takiej jak ja, ale dopełnią każdą stylizację.

1 | 2 | 3
1 | 2
1 | 2 | 3
Klasyczna czarna torebka nigdy nie wyjdzie w mody i wbrew pozorom nie jest ani nudna, ani smutna. Pasuje do każdego koloru i na pewno doda elegancji każdej stylizacji.

Wybrane modele dostępne są w sklepie internetowym Brytyjka.pl, który oferuje galanterię sprowadzaną z UK.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia