czwartek, 5 stycznia 2017

StyleWe.com | Piękne torby - Beautiful bags

Witajcie,
Dziś po raz kolejny wpis pojawi się w wersji dwu języcznej. Mam nadzieje, że dodatkowe akapity tekstu w wersji angielskiej nie zniechęcą Was do przeczytania artykułu do końca. Podobnie jak poprzednio, najpierw pojawi się akapit w wersji polskiej, a następnie w wersji angielskiej.

Hello,
Today once again, post will appear it two languages. I hope that the additional paragraphs of text in English will not discourage you to read the article to the end. Just as before, each paragraph in Polish will then be translated into English.

W zeszłym roku napisałam artykuł o asortymencie sklepu StyleWe.com. Wtedy pokazywałam Wam piękne swetry oraz sukienki i spódniczki. Tym razem chcę się skupić na torebkach, które uzupełniają każdą stylizacje.

Last year I wrote an article about the range of the store StyleWe.com. Then I showed to you beautiful sweaters, dresses and skirts. This time I want to focus on bags that complement any style. 

1 | 2 | 3
4 | 5
Na zewnątrz zima i miało być tylko o torbach, ale chce Wam pokazać strój kąpielowy, który mnie urzekł.
The winter's outside and it was supposed to be only about the bags, but I want to show you a swimsuit that impressed me.

StyleWe Triangl Swimwear
Ode mnie tyle. Zapraszam Was także na bloga sklepu oraz Just Fashion Now.
That's all for now. I would like to invite you to the store's blog (read more) and Just Fashion Now.

Pozdrawiam | Best regards

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia