czwartek, 16 lutego 2017

#RedBandFight

Kilka dni temu napisała do mnie Kasia z prośbą o pomoc w nagłośnieniu pewnej sprawy, a mianowicie chodzi o akcję społeczną #RedBandFight. Dziś bez przeciągania słów kilka o akcji.

Akcja społeczna #RedBandFight, promuje wykonywanie badań cytologicznych i walkę z rakiem szyjki macicy. Akcja jest bardzo prosta, polega na dodawaniu na Instagrama selfie z czerwoną wstążką na szyi, co ma być elementem charakterystycznym całej akcji i ma nawiązywać do tego bardzo poważnego niestety problemu.

Dotychczas zespołowi pracującemu nad akcją udało się zebrać na FB ponad 450 fanów i 400 followersów na Instagramie. Jednak pracę nad silniejszą promocją akcji dopiero się rozkręcają i potrzeba pomocy z każdej strony by o akcji zrobiło się głośno. 
 
W imieniu swoim i całego zespołu pracującego nad akcją zachęcam Was do publikacji postów o niej oraz dodawania swojego selfie w SM. Każde zdjęcie w ramach akcji należy oznaczyć profilem @Red_Band_Fight oraz hashtagiem #RedBandFight.

@Red_Band_Fight hashtag #RedBandFight

Na profilach na Instagramie i FB zespół stara się codziennie publikować grafiki związane z problemem. Akcja jest naprawdę bardzo, bardzo ważna i przede wszystkim niezwykle potrzebna, ponieważ problem jest niestety coraz poważniejszy, a my zwyczajnie zapominamy o badaniu się. Liczymy na Ciebie! 
 
Pozdrawiam i do przeczytania.
 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia