#RedBandFight

czwartek, lutego 16, 2017

Kilka dni temu napisała do mnie Kasia z prośbą o pomoc w nagłośnieniu pewnej sprawy, a mianowicie chodzi o akcję społeczną #RedBandFight. Dziś bez przeciągania słów kilka o akcji.

Akcja społeczna #RedBandFight, promuje wykonywanie badań cytologicznych i walkę z rakiem szyjki macicy. Akcja jest bardzo prosta, polega na dodawaniu na Instagrama selfie z czerwoną wstążką na szyi, co ma być elementem charakterystycznym całej akcji i ma nawiązywać do tego bardzo poważnego niestety problemu.

Dotychczas zespołowi pracującemu nad akcją udało się zebrać na FB ponad 450 fanów i 400 followersów na Instagramie. Jednak pracę nad silniejszą promocją akcji dopiero się rozkręcają i potrzeba pomocy z każdej strony by o akcji zrobiło się głośno. 
 
W imieniu swoim i całego zespołu pracującego nad akcją zachęcam Was do publikacji postów o niej oraz dodawania swojego selfie w SM. Każde zdjęcie w ramach akcji należy oznaczyć profilem @Red_Band_Fight oraz hashtagiem #RedBandFight.

@Red_Band_Fight hashtag #RedBandFight

Na profilach na Instagramie i FB zespół stara się codziennie publikować grafiki związane z problemem. Akcja jest naprawdę bardzo, bardzo ważna i przede wszystkim niezwykle potrzebna, ponieważ problem jest niestety coraz poważniejszy, a my zwyczajnie zapominamy o badaniu się. Liczymy na Ciebie! 
 
Pozdrawiam i do przeczytania.
 
 

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.