niedziela, 19 marca 2017

Kerabione - Słów kilka

Przesiąknięta informacji nt. azjatyckich technik makijażu i pielęgnacji (wszystko dzięki książce Sekrety Urody Koreanek, już nie długo recenzja) zaczęłam od zainwestowania w kosmetyki oczyszczające. Niestety na efekty trzeba trochę poczekać, a by umilić oczekiwanie poszperałam w sieci z zapytaniem, "Jak zagęścić rzęsy?". I choć na swoje narzekać nie mogę, bo są piękne to chciałabym ograniczyć także używanie na nich maskar różnego typu, co za tym idzie musiałam znaleźć alternatywę dla doklejania rzęs. Nawet te świetnie dopasowane, wyglądają dla mnie zbyt sztucznie. Jeśli zaś chodzi o zagęszczanie i przedłużanie w salonach to cały czas nie mogę się do tego przekonać. Tak drogą eliminacji padło na serum, a dokładniej suplement diety firmy Kerabione.


Znów trochę się rozpisałam, jeśli chodzi o wstęp, dlatego też przejdźmy do rzeczy. A mianowicie co to za produkt.

Kerabione – Wzmacniające serum do rzęs. Wzmacnia, zagęszcza i wydłuża rzęsy.
KERABIONE Wzmacniające serum do rzęs
to precyzyjna kuracja zapewniająca efekt długich, gęstych i zdrowych rzęs. Serum skutecznie wzmacnia i odżywia rzęsy i brwi, a zawarty w nim kompleks składników aktywnych (Bimatoprost + Peptydy + Panthenol) korzystnie wpływa na ich kondycję.
Sam produkt w formie eyelinera powinien być dobrym rozwiązaniem, ale to okaże się dopiero jutro, bo właśnie wtedy rozpoczynają się testy. Widoczne rezultaty zauważa się już po 3 tygodniach codziennego stosowania. Oczywiście w ciągu tych trzech tygodni postaram się podrzucić Wam na IG kilka fotek, czy jakieś efekty stosowania serum są już widoczne (serdecznie zapraszam Was do obserwacji mojego Instagrama <KLIK>), a cała recenzja z wyglądem moich rzęs przed i po pojawi się dokładnie za 3 tygodnie czyli po terminie.

Zapraszam Was też na FanPage Karabione oraz Instagram.

Oczywiście mam też pytanie do Was:
Znacie owy produkt, a może znacie inne które dają efekty?

Pozdrawiam i do przeczytania.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia