środa, 19 kwietnia 2017

Fotoksiążka czyli idealny prezent dla drugiej połówki od Saal Digital | Recenzja

Przed świętami wspominałam Wam o pięknym obrazie na płótnie, który otrzymałam w ramach testów od Saal Digital Polska, nie wiedziałam wtedy że udało mi się dostać również do testów fotoksiążki i tak oto po dłuższej chwili. Dzięki aplikacji dostępnej na stronie SDP stworzyłam prezent od serca (a przynajmniej taką mam nadzieje). Ze względu na fakt, iż książka ma być prezentem, a do Naszej rocznicy jeszcze ponad dwa miesiące to nie pokaże Wam całej zawartości na wypadek, gdyby Pan K. z nudów zajrzał na bloga.

No dobrze, a teraz przejdźmy do książki.


Nie chciałam by książka wyglądała jak prezent ślubny tylko jak pamiątka Naszego związku i tego jak oboje zmieniliśmy się w tym czasie. Dlatego też wybrałam błyszczącą okładkę z dodatkowym watowaniem w ciemnym kolorze, a jako zdjęcie wybrałam czarno-białą wersję mojego ulubionego, które mogliście oglądać także w formie fotoobrazu <TUTAJ> .


Wnętrze kryję 36 kart, które miały być w wersji matowej. Jednak ja mam wrażenie, że za bardzo błyszczą i jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć książce to nie jest to łatwe zadanie. Jak zauważyliście u stworzonej przeze mnie książce są karty bez zdjęć. Nie kochani to nie jest błąd tak miało być. Na niektórych stronach zamiast zdjęć umieściłam krótkie zdania. W końcu to prezent, więc niech ma na piśmie, że cały czas go kocham. Nie no, żartuje. Po prostu uznałam, że wtedy książka będzie o wiele bardziej osobista.


Podczas tworzenia w aplikacji udostępnionej przez SDP wybrałam jeden z dostępnych szablonów, ale spokojnie, jeśli żaden Wam się nie spodoba możecie tworzyć na czystych kartach. Ja zdecydowałam, że cała książka będzie utrzymana w ciemnych kolorach i dość minimalistycznym wydaniu, bez zbędnych ozdobników. 


Pozdrawiam i do przeczytania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia