piątek, 7 kwietnia 2017

Fotoobraz od Saal Digital | Recenzja

Od jakiegoś czasu na Facebook' u i Instagramie można wpaść na posty sponsorowane firmy Saal Digital Polska dotyczącej możliwości otrzymania kuponu na test fotoobrazu lub fotoksiążki, mnie udało się dostać do testów fotoobrazu.

Już podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego wiedziałam, że jeżeli uda mi się dostać do testów to wybrane zdjęcie będzie czarno-białe by idealnie wpasować w większość aranżacji. Ponad tydzień przeglądałam zdjęcia, które mogły by stać się fotoobrazem, który zawiśnie w Naszej sypialni. Dla niektórych nie będzie idealne, bo jest to Nasze selfie. Jednak wybrane przeze mnie zdjęcie, nie dość, że jest moim ulubionym i mam je ustawione wszędzie gdzie się da to dodatkowo obraz miał być też niespodzianką dla Pana K. Taka trochę przed rocznicowa, ale niespodzianka bo mamy tylko jedne wspólne wywołane zdjęcie. 
No dobrze, dość o wyborze zdjęcia, przejdź do obrazu.


Obraz na płótnie o wymiarach 30x40cm wyniósł z przesyłką około 220 zł. Idealnie odwzorowane zdjęcie, nie ma niedociągnięć. Obraz trochę błyszczy, ale tylko pod światło, tak jakby płótno było woskowane. Stabilny drewniany stelaż, na który naciągnięto płótno. Jedyny minus to fakt, że nie ma żadnego haczyka by go powiesić, dlatego u Nas na razie stoi na półce. Szybka realizacji zamówienia, byłam trochę zdziwiona jak zadzwonił kurier. Obraz zamówiony przez aplikację udostępnioną przez sklep w niedzielę koło 18, a otrzymany w środę koło 12, wysyłka prosto z Niemiec. 

Przedwczesny prezent rocznicowy z myślą o urządzeniu Naszej przestrzeni bardziej przytulną, mogę zaliczyć do udanych, bo Pan K. był bardzo zadowolony. Na pewno, takich obrazów pojawi się w Naszym domu więcej, ale na razie poczekamy na ważniejsze zdjęcia.

Za obraz bardzo dziękuję Saal Digital Polska. Serdecznie polecam fotoobraz to świetny pomysł na prezent.

Pozdrawiam i do przeczytania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia