czwartek, 18 maja 2017

Internetowy Sklep Zoologiczny KarmimyPsiaki.pl | 100% zysku dla bezdomnych psiaków

Stali czytelnicy doskonale wiedzą, że jestem kociarą. Jednak prawda jest taka, że kocham wszystkie zwierzaki. Dlatego też gdy napisały do mnie dziewczyny z KarmimyPsiaki.pl by pomóc w promocji sklepu, długo się nie zastanawiałam. 


Internetowy Sklep Karmimy Psiaki należy do Fundacji, dzięki czemu 100% zysku sklepu przekazywane jest na pomoc bezdomnym Psiakom. W asortymencie sklepu znajdują się karmy wyłącznie wysokiej jakości. Wspólnie z lekarzem weterynarii oraz ekspertami od żywienia Psiaków, wybraliśmy takich producentów karm jak : Royal Canin, Eukanuba, Purina, Brit czy Acana. Pomyśleliśmy też o Psiakach, które ze względów zdrowotnych, potrzebują innej diety, dlatego wprowadziliśmy również karmy weterynaryjne, między innymi Hill’s oraz wcześniej wspomniani producenci. Twój Psiak woli mokre jedzenie w puszce? To produkty firmy Dolina Noteci czy Animonda spełnią oczekiwania. Zabawki? Marki KONG, TRIXIE czy ZOLUX zapewnią dużą radość z zabawy, a jeśli chcesz dać Psiakowi przysmak, to znajdziesz m.in. 8in1. Nie każdy Psiak chodzi do groomer’a, ale każdy zasługuje na wyjątkową pielęgnację, dlatego mamy też szampony, odżywki oraz grzebienie różnych marek, w tym słynny FURminator.
Kochani zachęcam Was gorąco do zakupów na KarmimyPsiaki.pl i do udostępniania informacji o sklepie. Im więcej z Nas zrobi tam zakupy tym większej ilości psiaków uda się pomóc.

Pozdrawiam i do przeczytania. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia