środa, 10 maja 2017

Łowca czterech żywiołów - Agata Adamska | Recenzja książki

Choć obiecałam Wam powrót do recenzji kosmetycznych to na blogu znów ląduje coś dla moli książkowych. Mam nadzieje, że dużo Was z tego powodu nie ucieknie z mojego bloga z tego powodu. No dobrze, nie przedłużając mam dla Was recenzję książki z gatunku fantastyki. 


"Łowca czterech żywiołów" autorstwa Agaty Adamskiej to kolejny debiut, który trafił w moje ręce i wiecie co? Znów książka jest świetna! Często boje się sięgać po książki debiutanckie w obawie, że nie wiem, czego mogę się po niej spodziewać, a tutaj debiut i miłe zaskoczenie.

Tradycyjnie zacznę od wydania. Uwielbiam, książki których okładki odwzorowują choć w minimalnym stopniu treść. W tym przypadku piękna okładka ze skrzydełkami i ta grafika. Och i ach... Idealnie odwzorowuje treść.

Jestem fanką magii i to wiecie nie od wczoraj, dlatego też gdy dowiedziałam się o Łowcy czterech żywiołów wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Książka opowiada na pozór o zwyczajnym świecie. Nic nadzwyczajnego, nuda i tyle. Jednak między światem w którym my żyjemy, a tym w którym dzieje się powieść jest jedna ogromna różnica. Otóż książka przenosi Nas do świata magii. Fani serii o Harrym Potterze na pewno nie zawiodą się na książce. Cudowny świat magii i relację międzyludzkie. Powieść fantastyczna, która spodoba się nie tylko młodemu czytelnikowi, ale także temu bardziej dojrzałemu. 

Pozdrawiam i do przeczytania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia