Łowca czterech żywiołów - Agata Adamska | Recenzja książki

środa, maja 10, 2017

Choć obiecałam Wam powrót do recenzji kosmetycznych to na blogu znów ląduje coś dla moli książkowych. Mam nadzieje, że dużo Was z tego powodu nie ucieknie z mojego bloga z tego powodu. No dobrze, nie przedłużając mam dla Was recenzję książki z gatunku fantastyki. 


"Łowca czterech żywiołów" autorstwa Agaty Adamskiej to kolejny debiut, który trafił w moje ręce i wiecie co? Znów książka jest świetna! Często boje się sięgać po książki debiutanckie w obawie, że nie wiem, czego mogę się po niej spodziewać, a tutaj debiut i miłe zaskoczenie.

Tradycyjnie zacznę od wydania. Uwielbiam, książki których okładki odwzorowują choć w minimalnym stopniu treść. W tym przypadku piękna okładka ze skrzydełkami i ta grafika. Och i ach... Idealnie odwzorowuje treść.

Jestem fanką magii i to wiecie nie od wczoraj, dlatego też gdy dowiedziałam się o Łowcy czterech żywiołów wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Książka opowiada na pozór o zwyczajnym świecie. Nic nadzwyczajnego, nuda i tyle. Jednak między światem w którym my żyjemy, a tym w którym dzieje się powieść jest jedna ogromna różnica. Otóż książka przenosi Nas do świata magii. Fani serii o Harrym Potterze na pewno nie zawiodą się na książce. Cudowny świat magii i relację międzyludzkie. Powieść fantastyczna, która spodoba się nie tylko młodemu czytelnikowi, ale także temu bardziej dojrzałemu. 

Pozdrawiam i do przeczytania.

You Might Also Like

0 komentarze

Kamila K.. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

Prawa Autorskie

Wszystkie publikowane na blogu zdjęcia oraz treści są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam.
Nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.

Jeśli chcesz skopiować coś z bloga proszę o kontakt - e-mail: wtrampkachdocelu@gmail.com lub w komentarzach pod postem.