niedziela, 4 czerwca 2017

Światło w mroku - I. M. Darkss | Recenzja książki

Witajcie,
Korzystając z wolnego dnia i możliwości pracy na świeżym powietrzu, przybywam do Was z recenzją książki, która choć z gatunku fantastyki to nie do końca skradła moje serce.

Kolejny debiut w moich rękach, znów fantastyka, ale jednak nie jest to mój klimat o czym mowa? Mowa o książce "Światło w mroku" I. M. Darkss.


Jak przystało na moje recenzję zacznę od pięknej okładki z mrocznym klimatem. Sam wygląd książki zachęca do jej przeczytania. Mroczny i tajemniczy klimat kusi by odkryć ukrytą na stronach tajemnicę relacji dwójki młodych ludzi. Ona jest światłem, on zaś ciemnością, czy te dwie osobowości mają razem szansę?

Historia inna niż wszystkie. Relacja młodych ludzi. Ona żyjąca w ludzkim świecie, zaś on oszukany przez kobietę, poznał każdy rodzaj bólu. Historia, która pokazuje że każdy swe przeznaczenie zapisane w gwiazdach i udowadnia, że jeśli dwie istoty, żyjące w różnych światach mają się spotkać to wcześniej czy później do tego spotkania dojdzie. Już od pierwszych stron czujemy mocne emocje bohaterów, które towarzyszą Nam do samego końca.  

Choć powieść wciąga to nie jest to książka, która ostatecznie mnie porwała. Czekam kolejną część z nadzieją, że będzie dopełnieniem a nie klęską tej serii.

Pozdrawiam i do przeczytania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia