środa, 27 września 2017

Spowiedź heretyka. Sacrum Profanum - Piotr Weltrowski, Krzysztof Azarewicz, Adam Darski

Witajcie,
Przyznaję bardzo długo wzbraniałam się przed czytaniem biografii, choć jeszcze cztery lata temu mogłam czytać je bez przerwy, szczególnie biografie muzyków. Nie do końca pamiętając przyczynę, dlaczego zaprzestałam je czytać. Uznałam jednak, że czas sięgnąć po jakąś i tak oto po pewnej rozmowie wypożyczyłam Spowiedź heretyka. Sacrum Profanum o której dziś trochę Wam opowiem. Spokojnie będzie krótko, zapraszam do lektury.

Adam Nergal Darski od zawsze był osobą kontrowersyjną, szczególnie za sprawą swojej twórczości i działalności z Behemoth, dlatego też bardzo chciałam przeczytać akurat te biografię jako pierwszą bo tak długiej przerwie z tym gatunkiem. 

Biografia pięknie wydana, świetne dobrane zdjęcia, szczera, otwarta i bardzo intrygująca. Wydanie tej książki jako wywiad było na prawdę dobrym pomysłem, czytało się ją szybko i przyjemnie. Jednak nie jest to pozycja z którą się polubiłam. Pomimo iż książka jest przepełniona opowieściami o muzyce, filozofii życia, przejściu przez poważną chorobę to sądzę, że znalazło się w niej zbyt wiele zbędnych informacji, które mnie zwyczajnie nudziły. 

Pozdrawiam i do przeczytania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia