W każdym związku występują kłótnie, jednak ważne jest aby potrafić przeprosić. Wszyscy naprawdę popełniamy błędy i czasami nieumyślnie zawodzimy naszych bliskich. Czasami „przepraszam” po prostu nie wystarcza lub może być niezbyt skuteczne,dlatego powinieneś szukać nieszablonowych pomysłów i kreatywnych sposobów, aby powiedzieć, że przepraszasz, jeśli faktycznie  masz to na myśl. Wykonanie czegoś kreatywnego z pewnością sprawi że twoja druga połówka to doceni i być może przestanie się złościć.

Zdenerwować siebie i swoją drugą połówkę można bardzo szybko, niestety z przeprosinami jest to dużo trudniejsze. Istnieje wiele zasad które pokazują nam czego nie powinniśmy robić w zdrowych związkach, ale czasem jest to nieuniknione, dlatego warto w nieszablonowy sposób spróbować naprostować napiętą atmosferę.

Jak kreatywnie powiedzieć przepraszam? Jak przeprosić?

1. Może wydawać Ci się to śmieszne i dziecinne, ale spróbuj powiedzieć „przepraszam” na swój własny sposób, tworząc książeczkę miłosną i poświęć każdą stronę, aby powiedzieć, dlaczego kochasz tę osobę. Nie musi być ona długa, ale powinna zawierać kilka karteczek w których zawrzesz powody dla których kochasz swojego partnera. Taka forma z pewnością uszczęśliwi nie jedną osobę.

2. Chyba każdy słyszał o tym sposobie – karteczki samoprzylepne.  Zapisz powody, dla których kochasz tę osobę i przyklej ją na jej biurku, lustrze w łazience lub w dowolnym miejscu. Postaraj się, aby były super zabawne i jak najbardziej losowe. Takie karteczki są bardzo romantyczne, sprawią że nie jednak osoba się rozklei.

3. Zostaw bliskiej osobie zwiniętą wiadomość w dużej butelce. Dołącz list miłosny lub długą wiadomość wyjaśniającą, dlaczego jest Ci naprawdę przykro. Może to zabrzmieć trochę oldschoolowo, ale może to być piękny gest.

4. Jeśli kłóciłeś się z kimś z kim mieszkasz, na przykład z mężem lub siostrą, wybierz ich ulubiony strój, zostaw go na łóżku z małym zaproszeniem do kina lub specjalnej restauracji. Karteczki

5. Użyj słodyczy, aby wyrazić przeprosiny. Jeśli znasz ich ulubione słodkości, utwórz „Przepraszam” lub „Kocham cię”, używając cukierków na tacy i podaj jako niespodziankę.

6. Jeśli masz czas zamów spersonalizowane babeczki z napisami „Przepraszam” i „Kocham cię” i podaj swojemu mężulkowi lub żonie w łóżku na śniadanie. Cóż za słodka uczta!

Jak kreatywnie powiedzieć przepraszam? Jak przeprosić?
unsplash.com

7.Pyszne domowe ciasto zawsze może być rozwiązaniem wielu rzeczy. Pomocne będzie nam przy tym użycie lukru. Lukrier będzie ci potrzebny do tego aby napisać urocze przeprosiny na wierzchu ciasta. Kreatywny sposób na przeproszenie, prawda?

8. . Kup jej coś, czego chcuała od dawna. Któż mógłby się złościć, jesli otrzyma coś co chciałby kiedyś mieć?

9. Zawiń jej ulubioną tabliczkę czekolady lub paczkę żelków i przyklej do niej kartkę z napisem: „Ciesz się każdym kęsem tej czekolady. Czekolada sprawia, że ​​wszystko jest lepsze. Kocham Cię” – czyż nie słodkie?

10. Zamów jego ulubione jedzenie do biurza i dołącz do niego notatkę „Przepraszam za to, co powiedziałam” lub napisz coś przemyślanego, co  wywoła natychmiastowy uśmiech na jego twarzy.

11. Za pomocą markera zapisz niezliczone „przepraszam” na papierze toaletowym i delikatnie go zwiń.

12. Zrób kolaż ze swoich starych zdjęć, lub obecnych i wywołaj. Zanieś do domu i powieś na ścianie. Nie zapomnij dołączyć karteczek z napisem ” Przepraszam, kocham cię”.

13. Potajemnie umieść notatki „Przepraszam i nie przestanę, dopóki nie przyjmiesz moich przeprosin” w kieszeni ukochanej osoby, skarpetkach, torbie na laptopa, lusterku samochodowym itp

14. Kreatywnym sposobem na powiedzenie „przepraszam” jest dostarczenie balonów do domu ukochanej osoby z napisem „Przykro mi, przepraszam”

15. Kup i załóż koszulkę z napisem „Przepraszam” i noś ją cały dzień. Warto się zawstydzić jeśli nasza miłość odpuści swoje złości.

Jak widzicie istnieje wiele kreatywnych sposobów na przeprosiny. Jeśli widzisz że istnieją oznaki że jesteś w dobrym związku warto zawalczyć o waszą relację. Jeśli jednak widzisz, że kłótnie powtarzają się cały czas i nie potrafisz zapomnieć o przeszłości zadaj sobie kilka pytań i  zastanów się czy warto tkwić w takim związku na stałe.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here